قوانین و مقررات

کلیه قوانین و مقررات دایا دیوان و منتسبات آن مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد . هرگونه استفاده از امکانات و متعلقات دایا دیوان به معنی پذیرش تمامی قوانین وضع شده می باشد.

تعریف مشتری

مشتری هر شخص حقیقی و حقوقی است که از محصولات و خدمات دایا دیوان استفاده می کند.

تعریف فروشنده

شرکت دایا به اراء صاحب عنوان تجاری دایا دیوان است که بر اساس برند تجاری ( دایا دیوان ) بر پایه تولید محصولات مدرن اداری و خانگی فعالیت دارد.

حفظ حریم شخصی

دایا دیوان متعهد می باشد که حداکثر تلاش خود را برای حفظ و تامین امنیت اطلاعات مشتریان و مراجعین به سایت انجام دهد. با این وجود نگهداری درست از رمز ورود و اطلاعات کاربری بر عهده مشتریان و مراجعین محترم می باشد. تنها راه ارتباط شرکت با شما و بلعکس از طریق شماره تلفن و لینک های در نظر گرفته شده در بخش ارتباط با ما می باشد.

توجه : دایا دیوان هیچ گاه رمز ورود  را از شما درخواست نمی کنند.

شرایط پرداخت

پرداخت مبلغ فاکتور خرید به سه صورت کارت به کارت ، درگاه پرداخت اینترنتی و ارائه فیش واریزی به حساب شرکت امکان پذیر می باشد.

شرایط ضمانت کالا

تمامی محصولات دایا دیوان به مدت زمان پنج سال و یا سه بار جابه جایی تحت نظر متخصصین شرکت * شامل گارانتی می شوند . شایان  ذکر است در صورت عدم رعایت  شرایط نگهداری محصولات که در برگ گارانتی دایا دیوان ذکر شده است ، گارانتی از اعتبار ساقط می شود.

تحویل محصولات

مدت زمان تحویل محصولات دایا دیوان 4 تا 10 روز کاری است.

* در صورت بروز هرگونه رویداد و حادثه ای خاص که کنترل آن از دست شرکت خارج باشد به مدت زمان تحویل کالا اضافه خواهد شد.

شرایط فسخ فاکتور و مرجوع کردن کالا

پس از مرحله پرداخت ابطال فاکتور و بازگرداندن وجه و یا تعویض کالا به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود . پس از انجام مرحله پرداخت ، مشتری امکان تغییر در ویژگی های محصول را از خود ساقط می کند.

* در صورت وجود مشکل در کالا در هنگام تحویل و یا آسیب رسیدن به کالا در فرآیند تحویل حق عودت دادن کالا برای تعویض و یا تعمیر برای مشتری در آن لحظه حفظ می شود.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی و اظهار نظر فنی کارشناسان ، نظرمشتری روی سایت درج می شود.

دایا دیوان در قبال صحت نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی دایا دیوان درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

* هزینه تمامی سرویس ها بر عهده مشتری می باشد